موج
کدخبر : ۳۷۰۸۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370819

امیر نوذر نعمتی:

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: وجود امنیت و اقتدار در جای جای مرزهای ایران بر هیچ کس پوشیده نیست، امنیتی که ارمغان تدبیر و هوشیاری سربازان این سرزمین بوده و ایران اسلامی را از هر گونه دست‌اندازی دشمنان مصون نگاه داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر نوذر نعمتی، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران شنبه شب در سفر به نوار مرزی ایران و افغانستان با تاکید بر وجود امنیت کامل در مرزهای کشور اعلام کرد: دشمنان کوچکتر از آن هستند که بخواهند متعرض مرزهای ایران اسلامی شوند و نیروهای مسلح ایران اسلامی با اقتدار و صلابت در جای جای مرزهای کشور از توان و آمادگی بالایی برخوردارند و اجازه نخواهند داد کوچکترین تعرضی به این آب و خاک شود.

وی ادامه داد: با این وجود، مرزهای جمهوری اسلامی ایران به خوبی از سوی همه نیروهای مسلح تامین امنیت می شود که می توان آن را مثال زدنی دانست.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: وجود امنیت در مرزها، امنیت کشور را به دنبال داشته و آسایش و آرامش را در جامعه به ارمغان آورده است که این مهم در همه کشور مشاهده می شود.

نوذر نعمتی [کلیک و کشیدن برای جابجایی]

نعمتی  به استقرار یگانهای مختلف ارتش در مرزهای شرقی کشور اشاره کرد و افزود: دشمنان ایران اسلامی بدانند که نیروهای مسلح کشور ما از توان و آمادگی بالایی برخوردار هستند و تحت هر شرایطی و در هر زمانی با اقتدار و سربلندی در راستای حفاظت از حریم کشور تا پای جان ایستاده اند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرزهای شرق، غرب، جنوب غربی و شمال غربی کشور در کنار سایر نیروهای مسلح عهده دار تامین امنیت و حراست از این نظام و انقلاب است.

بازدید از وضعیت آمادگی رزمی و زیست محیطی و دیدار با چند نفر از خانواده های سربازان وظیفه در محل یکی از پایگاههای مرزی، از دیگر برنامه های سفر  امیر "نوذر نعمتی" جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نوار مرزی شرق کشور بود.

استان خراسان رضوی بیش از ۳۰۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد که ۹۰ کیلومتر از این امتداد در شهرستان تایباد قرار دارد.

شهرستان ۱۳۸ هزار نفری تایباد در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها