موج
کدخبر : ۳۷۰۲۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370271

حجت‌الاسلام نقدعلی:

نماینده خمینی شهر گفت: امروز اگر می‌خواهیم قانون ریاست جمهوری را اصلاح کنیم، برای تغییر در عملکرد مسئولان آینده است. لذا ایام نوروز نظارت خود را خواهیم داشت و مجلس انقلابی حاضر است تا تعطیلات نداشته باشد تا تتمه مدیریت ذلیلانه آقایان را عوض کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری گفت: ۲.۵ میلیون تن تولید مرغ داریم که در اثر سوء تدبیر مسئولان مجبور به واردات پنجاه هزار تن مرغ شدیم. این صف‌های خرید مرغ در شهرها اسباب شرمساری مدیریت اجرایی است.

وی ادامه داد: مخالف صادرات و واردات نیستیم اما با صادرات از سر اجبار مخالفیم. ظرفیت مرغداری‌های ما کشورهای منطقه را پوشش صادراتی می‌دهد که اکنون ظرفیتشان خالیست و برای پنجاه هزار تن مرغ باید واردات کنیم.

حجت الاسلام نقدعلی تصریح کرد: امروز اگر می‌خواهیم قانون ریاست جمهوری را اصلاح کنیم، برای تغییر در عملکرد مسئولان آینده است. لذا ایام نوروز نظارت خود را خواهیم داشت و مجلس انقلابی حاضر است تا تعطیلات نداشته باشد تا تتمه مدیریت ذلیلانه آقایان را عوض کند.

نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نمایندگان این موضوع را پس از بودجه تدبیر کنند، زیرا از وزرای مربوط آبی گرم نمی‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها