موج
کدخبر : ۳۶۷۵۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367522

نقدعلی در گفتگو با خبرگزاری موج:

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت:مشخصا در دولت باید دید آن دست های پشت پرده ای که اصرار دارند برخی از این بازنشستگان بمانند، چه اهدافی را دنبال می کنند.

حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر درمجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به استنکاف دولت از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مماصب دولتی، اظهار داشت: مناطق آزاد تجاری محل شک و شبهه است و تحقیق و تفحص هایی که از سوی نمایندگان خوزستان و ... انجام شده است، نشان دهنده این است که چالش مدیریتی در این مناطق وجود دارد.

وی ادامه داد: استمرار بر ماندن یک بازنشسته در این منصب 2 تخلف به شمار می رود. یکی تخلف آن شخص که با توجه به اینکه شرایط باقی ماندن در آن مصنب را ندارد اما ماندن او استمرار می یابد و تخلف دیگر آن شخصی که مقام مافوق این قضیه است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به واعظی در خصوص برکناری آقای مرتضی بانک و انتصاب یک مدیر توانمند جدید در دبیرخانه و احترام به افکار عمومی و جامعه اقتصاد کشور و تجار و بازرگانان وتولیدگران، تصریح کرد: مشخصا در دولت باید دید آن دست های پشت پرده ای که اصرار دارند برخی از این بازنشستگان بمانند، چه اهدافی را دنبال می کنند و چه منافعی را دارند که بر باقی ماندن برخی مدیران بازنشسته در مصندهای اجرایی و آن هم مصندهای اقتصادی که با زندگی مردم رابطه مستقیمی دارند،  اصرار دارند؟!

نقدعلی در پایان خاطرنشان کرد: اینها علامت سوالهایی است که متاسفانه کسی در دولت پاسخگو نیست لذا مجلس پیگیر این موارد است و قطعا با متخلفین از کانال های نظارتی برخورد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها