موج
کدخبر : ۳۶۵۱۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365126

نقدعلی در صحن علی:

نماینده مردم خمینی شهر گفت: تاکنون در ادوار مختلف مجلس، ۲ بار شرکت دخانیات مورد تحقیق و تفحص مجلس قرار گرفت اما نتیجه‌ای نداشت.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 19 بهمن) مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقاضای تعدادی از نمایندگان مجلس برای تحقیق و تفحص از شرکت ملی دخانیات ایران اظهار داشت: در روز نخست تشکیل مجلس، رئیس قوه مقننه آماری از میزان تحقیق و تفحص در ادوار گذشته ارائه کرد و مشخص شد از تعداد چند صد تحقیق و تفحص، صرفاً 10 تا 15 مورد به سیستم قضایی ارسال شده که به دلیل مستندات کلی، حکمی برای آنها صادر نشد.

وی افزود: من از شهرستانی صحبت می کنم که تولیدکننده تنباکوی زرد طلایی، تنباکوی صادراتی است. از کشاورزان شهرستان خمینی شهر بالغ بر 8 میلیارد تومان تنباکو خریداری شده که مطالبات آنها دیر پرداخت می‌شود.

نماینده خمینی شهر در مجلس تصریح کرد: از هیات رئیسه مجلس تقاضا دارم به قولی که در برابر آیین نامه داده است عمل کرده و کاری کند تا وظایف نظارتی و تحقیق و تفحص‌ها به نتیجه برسد.

نقد علی افزود: تاکنون در ادوار مختلف مجلس 2 بار شرکت دخانیات مورد تحقیق و تفحص مجلس قرار گرفت اما نتیجه‌ای نداشت.

نماینده مردم خمینی شهر اظهار داشت: از هیات رئیسه می‌خواهم سازوکاری طراحی کنند تا وظیفه نظارتی منتج به نتیجه شود و صرفاً کار صوری انجام نشود. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها