موج
کدخبر : ۳۶۱۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361430

قاضی‌ زاده هاشمی:

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: ما دانش فنی و دانشمندان بسیار خوبی داریم که می توانند واکسن تولید کنند و واکسن ایرانی از استانداردهای جهانی برخوردار است و ما می توانیم آن را به بسیاری از کشورهای دنیا صادر کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: این روزها گروه های ضد انقلاب روی واکسن آمریکایی مانور می دهند که باید بگویم رهبر معظم انقلاب به درستی ورود واکسن آمریکایی از این شرکت را ممنوع کردند.

وی بیان کرد: این شرکت در خود آمریکا بیش از ۵ بار به دلیل نقصان علمی و ضرر و زیانی که به مردم در استفاده از دارو و واکسن وارد کرده، محکوم شده است.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این شرکت آمریکایی نه حاضر است درباره واکسن خودش اطمینان دهد و نه جبران خسارت کند و تضمین دهد و در قراردادی که با کشورها منعقد کرده، حاضر نشده که عوارض احتمالی واکسیناسیون را بپذیرد و متأسفانه برخی از کشورهای منطقه هم قرارداد خرید این واکسن را منعقد کرده اند.

قاضی زاده هاشمی تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز بیانیه ای آماده کردند و دلایل علمی خود را برای این موضوع در این بیانیه مطرح کردند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: ما دانش فنی و دانشمندان بسیار خوبی داریم که می توانند واکسن تولید کنند و واکسن ایرانی از استانداردهای جهانی برخوردار است و ما می توانیم آن را به بسیاری از کشورهای دنیا صادر کنیم.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این که عده ای می خواهند القا کنند که حتما باید این واکسن مشکوک  خریداری شود، این افراد دوستدار سلامتی و جان ملت نیستند و می خواهند خواست سیاسی خود را به مردم تحمیل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها