موج
کدخبر : ۳۶۰۸۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360857

سردار محسن رضایی در نشست ستاد مقاومتی استان اعلام کرد:

دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: ایلام دارای ۲ ویژگی درون زایی و برون زایی اقتصاد و سرمایه گذاری است، این استان کمترین فاصله را به کشور عراق دارد و از سوی دیگر در داخل استان نیز ظرفیت های عظیم نفت و گاز و کشاورزی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام در نشست اقتصاد مقاومتی استان ایلام افزود: این استان به دلیل ظرفیت های نظیر رونق تجارت، صنایع پتروشیمی، دامداری و کشاورزی و امنیت سرمایه گذاری بسیار بالا می تواند بعنوان الگو اقتصاد مقاومتی در کشور انتخاب شود.

وی اظهار داشت: استان ایلام به دلیل ظرفیت های بالای کشاورزی و اقتصادی می تواند به عنوان الگوی موفق تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور معرفی شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: باید سیاست ها به قانون تبدیل و این قوانین نیز در راستای حل مسایل و مشکلات مردم بکار گرفته شوند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: تمامی مسئولان کشور باید پاسخگو خواسته های مردم باشند چراکه خدمت به مردم مهم ترین شعار انقلاب اسلامی و نظام محسوب می شود.

وی افزود: چارچوب شرح وظایف مجمع تشخیص مصلحت، تنظیم سیاست های کلی است، اما این مجمع وظیفه دارد اختلافاتی که در تصویب نهایی یک طرح بین مجلس و شورای نگهبان ایجاد می شود را حل و فصل کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: چنانچه اصل ۴۴ قانون اساسی و سیاست های اقتصاد مقاومتی به درستی در کشور اجرا شود بسیار از مشکلات مردم بر طرف می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها