موج
کدخبر : ۳۵۹۳۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359344

قاضی زاده هاشمی:

نایب رئیس اول مجلس گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مدلی موفق از مردمی شدن وظایف حاکمیتی است که نتیجه بخش است و نیاز به تقویت و مدل شدن در سایر حوزه ها دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز (شنبه ۶ دی‌ماه) ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد، گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مدلی موفق از مردمی شدن وظایف حاکمیتی است که نتیجه بخش است و نیاز به تقویت و مدل شدن در سایر حوزه ها دارد؛ از این رو به برادران و خواهران بسیجی‌ام خدا قوت می گویم و از آنان سپاسگزارم.

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: پیشنهاد می کنم که به صورت هفتگی از عملکرد بسیج در طرح شهید سلیمانی در ستاد ملی کرونا گزارش داده شود، هم از باب تشکر و قدردانی از بسیجیان که زحمت می کشند و هم از این باب که اگر در مسیر اقدامات آنها موانعی وجود دارد بتوانیم موانع را از سر راه آنها را برداریم. 

قاضی زاده هاشمی همچنین در مورد خرید واکسن خارجی نیز تصریح کرد: درباره واکسن خارجی باید به سؤالات مطرح در افکار عمومی پاسخ‌های مستدل و علمی داده شود و نباید جامعه مردد بماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها