موج
کدخبر : ۳۵۷۸۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357878

شریعتی نیاسر:

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نامزد انتخاباتی در هیچ زمانی از دوره زندگی خود نباید اقامت خارج از کشور داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج،  مالک شریعتی نیاسر سخنگوی کمیسیون انرژی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در صحن علنی امروز (سه‌شنبه، ۲۵ آذر) مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل دوم قانون اساسی و در جریان بررسی قانون اصلاح موادی از قانون انتخابات گفت: این بند از قانون اساسی به نفی هرگونه ستمگری، ستم کشی، سلطه گری و سلطه پذیری تأکید دارد. احتمال نفوذ از سوی افرادی که اقامت در خارج از کشور دارند، اگرچه برخی می‌گویند احتمالش کم است، اتفاقی خطرناک به شمار می‌رود. نامزد انتخاباتی در هیچ زمانی از دوره زندگی خود نباید اقامت خارج از کشور داشته باشد.

او ادامه داد: همین الان در دستگاه‌های امنیتی ما پرونده‌هایی مربوط به افرادی وجود دارد که خود یا فرزندانشان حتی دانشجو بودند و در سال‌های گذشته اقامت در خارج از کشور داشتند و آنها محل نفوذ قرار گرفتند؛ دستگاه‌های امنیتی گزارش دادند که احکام سنگینی هم برایشان صادر شده است.

شریعتی بیان کرد: کسی که می‌خواهد در کشور تا سطح رئیس‌جمهور بیاید، نباید هیچ روزنه نفوذی به دشمنان ما بدهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    اين قانون فقط مال رييس جمهوری است بايد براي وزرا هم چنين قانونی وضع شود كه مانند الف، ب، پ و ......... كه وادادگي شديدي به خارج مخصوصا آمريكای جنايتكار دارند هم وضع شود

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها