موج
کدخبر : ۳۵۴۲۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354276

محمدحسین فرهنگی:

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: در دو هفته آتی و در روز‌هایی که جلسات علنی مجلس برگزار می‌شود، نیمی از نمایندگان در صحن علنی حضور خواهند داشت و نیمی دیگر نیز به صورت مجازی در سالن‌های مجاور صحن علنی از جمله سالن مشروطه حضور می‌یابند

به گزارش خبرگزاری موج، محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در دو هفته آتی و در روز‌هایی که جلسات علنی مجلس برگزار می‌شود، نیمی از نمایندگان در صحن علنی حضور خواهند داشت و نیمی دیگر نیز به صورت مجازی در سالن‌های مجاور صحن علنی از جمله سالن مشروطه حضور می‌یابند و مجلس به وظیفه قانون گذاری خود خواهد پرداخت.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس همچنین گفت: فاصله صندلی‌های نمایندگان در صحن علنی مجلس ۳ متر از هم تعیین شده و ما امروز به صورت آزمایشی در صحن علنی و سالن‌های مجاور طریقه برگزاری جلسات علنی به صورت ترکیبی و مجازی را انجام می‌دهیم.

آقای فرهنگی تصریح کرد: در زمان برگزاری جلسات علنی حضور تمامی نمایندگان در بهارستان الزامی است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس افزود: این هفته و هفته آینده مجلس روز‌های یکشنبه و چهارشنبه جلسات علنی خواهد داشت و کمیسیون‌های مجلس فقط در روز‌های دوشنبه و سه شنبه صبح برگزار خواهد شد.

آقای فرهنگی ساعت پایان جلسات علنی مجلس و کمیسیون‌ها را یازده و نیم صبح اعلام کرد و گفت: در این دو هفته و زمان محدودیت‌های کرونایی پذیرایی از نمایندگان و همچنین مراسم نماز جماعت برگزار نخواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها