موج
کدخبر : ۳۵۳۴۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353402

خبرگزاری موج گزارش می‌دهد؛

با پیگیری خبرنگار موج مشخص شد که ماجرای اجاره مسکن امیر سرتیپ احمد دادبین، بدون هماهنگی با مقامات ارتش و با تصمیم شخصی وی صورت گرفته اما، برخی فرماندهان آجا و نزاجا در تلاش برای منصرف کردن فرمانده سابق نیروی زمینی ارتش از این تصمیم هستند.

به گزارش اختصاصی خبرگزاری موج، یک فرمانده آجا در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: ماجرای تحویل خانه سازمانی توسط امیر سرتیپ احمد دادبین یک تصمیم شخصی است و بدون هماهنگی با مقامات ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

وی، تصریح کرد: امیر احمد دادبین یک‌سال است که بازنشسته شده‌ و مالک یک باب منزل شخصی در تهران است که در تصرف مستاجر قرار دارد، لذا با تصمیمات شخصی و خانوادگی اقدام به اجاره واحد مسکونی کرده که این اقدام واکنش‌هایی را در فضای مجازی در پی داشته است.

این فرمانده نظامی، تاکید کرد: امیر احمد دادبین فرمانده همه ما است و در دل تمامی پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران جا دارد، لذا مجموعه ارتش اصراری بر تخلیه منزل تحویلی به این فرمانده گرانقدر نیروی زمینی ندارد.

وی، خاطرنشان کرد: سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش نیز نسبت به این موضوع حساسیت ویژه دارند و به این امر راضی نیستند، اما خب روحیات امیر دادبین مختص به خودشان است و باید دید می‌شود ایشان را راضی به ماندن کرد یا خیر.

او، افزود: صبح امروز جلسه‌ای پیرامون این موضوع برگزار شد و با توجه به شرایط جسمی امیر دادبین در تلاش هستیم که به محض اذن گفتگو، موضوع را با ایشان مطرح و از وی درخواست کنیم تا منزل سازمانی تحویلی را تخلیه نکنند.

وی، گفت: انشاالله تا ساعاتی دیگر، جزئیات موضوع و اقدامات صورت گرفته در پیامی اطلاع رسانی خواهد شد تا قلوب ما و دوست‌داران ایشان آرام گیرد.

دادبین

این فرمانده نظامی، گفت: به هر حال خانه همه ما ارتشیان ایران، خانه امیر دادبین است و تردید نداشته باشید که در تلاشیم تا ایشان را از این تصمیم منصرف کنیم. لذا امیدواریم که این درخواست مورد اجابت ایشان قرار گرفته و ساختمان تحویلی فعلی را ترک نکنند.

گفتنی است، طی روز گذشته، ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن، امیر سرتیپ احمد دادبین فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش و از فرماندهان خوش‌نام و نشان ۸ سال دفاع مقدس با حضور در یک آژانس مسکن، تقاضای اجاره یک باب منزل مسکونی کوچک را داشت، که با واکنش‌های فراوان و تعابیر متفاوتی در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی روبرو شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  امیر دادبین از خوشنام‌ترین و مردمی ترین فرماندهان ارتش هستند و در دل ارتشیان و بخصوص پیشکسوتان جا دارد و بنده به نوبه ی خودم تا زنده ام مدیون زحمات‌این‌فرمانده خوب هستم ولله اگر بخواهد در تهران منزلی بزرگتر اجاره نماید تا ۱۰۰ میلیون تومان حاضرم‌بمدت ۲ سال به وی رهن منزل کمک کنم و امیر ما باید در قصر عشق و وطن پرستی زندگی کند و بگویم و بدانید تهران‌با‌تمام‌وسعت جایی برای سکونت امیردادبین‌نیست‌امیر عزیز تشریف بیاورید شیراز تا غلام‌ات‌باشیم‌الهی زنده باشی فرمانده عزیز . ارتشی با غیرت دوستت داریم بیا شیراز فدات شویم

 • پاسخ

  امیردادبین خیلی باصفاست معلوم شدروحیات دوران سرگردی اش درجبهه کردستان ؛نهنی بانه،بلفت ودوپازاسردشت را حفظ کرده

 • پاسخ

  امیر دلها لطفا کاری نکنید که باعث خوشحالی بعضی از نا اهلها شود

 • پاسخ

  تمام افتخار نظامی بودنم . به اینه که امیر احمد دادبین فرمانده من بوده . همیشه در قلب من خواهی بود سرباز مادر زاد وطن . خانه تو قلب سربازان نیروی زمینی ایران است. دوستت دارم

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها