موج
کدخبر : ۳۵۲۰۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352037

در دومین روز از رزمایش فدائیان حریم ولایت جنگنده بمب‌افکن‌های فانتوم با استفاده از بمب قاصد، اهداف زمینی را منهدم کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ دوم خلبان فرهاد گودرزی، سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت از انهدام جنگنده بمب افکن‌های سنگین اف ۴ با استفاده از موشک‌های هوا به زمین، ماوریک و بمب‌های هوشمند قاصد اهداف فرضی خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: ساعاتی قبل جنگنده بمب افکن‌های اف ۴ با شلیک موشک‌های ارتقا یافته و بهینه شده ماوریک و استفاده از بمب‌های هوشمند، نقطه زن و دور ایستای قاصد که توسط متخصصان جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش تولید شده است، اهداف زمینی را مورد اصابت قرار دادند.

سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت اظهار داشت: پرنده‌های بدون سرنشین آرش، مجهز به سر جنگی برای نخستین بار با طی ۱۰۰ کیلومتر، اقدام به عملیات انتحاری بر علیه استحکامات دشمن پرداخته و این اهداف را با موفقیت منهدم کردند.

گودرزی تصریح کرد: همچنین هواپیماهای بمب افکن فانتوم با استفاده از غافلگیری و در ارتفاع پست اقدام به بمباران سنگین هوا به زمین (Carpet Bombing) به سمت اهداف از پیش تعین شده کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها