موج
کدخبر : ۳۵۱۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351762

نظری در صحن مجلس:

نماینده مردم خلخال در مجلس تاکید کرد: رئیس جمهور باید مجلس را یار خود بداند نه بار و لازم است مشکلات را با مجلس شورای اسلامی مطرح کند تا با همکاری دولت و مجلس این مشکلات حل و فصل شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سید غنی نظری نماینده مردم خلخال در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی، گفت: مجلس شورای اسلامی به دنبال همکاری با دولت است و خواستار گفتگو و تفاهم با رئیس جمهور برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور است.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور باید مجلس را یار خود بداند نه بار و لازم است مشکلات را با مجلس شورای اسلامی مطرح کند تا با همکاری دولت و مجلس این مشکلات حل و فصل شود.

نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قصد ما تقابل و توهین به رئیس جمهور نیست، گفت: مجلس به دنبال همکاری با سایر قوا جهت حل مشکلات مردم است و همه باید دست به دست هم دهیم تا راهکارهای مناسبی جهت حل مشکلات پیدا شود.

* ما در مجلس خواستار همکاری بیشتر با دولت هستیم

نظری اظهار داشت: انتظار ما از رئیس جمهور این است که مشکلات را در مجلس مطرح کند نه در جلسه سران قوا، چرا که ما در مجلس خواستار همکاری بیشتر با دولت هستیم.

وی تاکید کرد: مردم از دعواهای سیاسی و جناحی خسته شده‌اند و همه ما که مدعی سرباز ولایت هستیم باید در عمل هم اینگونه باشیم و مشکلات مردم را حل کنیم.

این نماینده مجلس گفت: ما خواستار آن هستیم که رئیس جمهور هر چه سریع‌تر در مجلس شورای اسلامی جهت حل مشکلات مردم حضور یابد تا راهکارهای مشترکی را برای حل مشکلات اتخاذ کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها