موج
کدخبر : ۳۵۰۳۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350390

فرهنگی:

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: مسائل حوزه زنجیره تولید و توزیع کالا در نشست غیرعلنی بررسی و بر ساماندهی آن تأکید شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، محمدحسین فرهنگی در حاشیه نشست علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در  توضیح جلسه غیرعلنی صبح امروز اظهار داشت: این جلسه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و نمایندگان بر ساماندهی زنجیره تولید و توزیع کالا تأکید کردند.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس افزود: در روزهای اخیر مجلس شورای اسلامی جلسات بسیار خوبی در سطح وزرای اقتصادی با روسای کمیسیون‌ها داشته که این جلسات آثار مثبتی در بازار ارز داشته است.

وی ادامه داد: جلسه غیرعلنی امروز بیشتر بر مأموریت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت متمرکز بود و در این جلسه معایب شبکه تولید و توزیع کالا و رفع آنها مطرح شد. مشکلاتی که در زمینه ارز 4200 تومانی و گرانی نهادهای کشاورزی به وجود آمده نیز به دلیل همین معایب است که ما باید مرتفع کنیم تا دیگر شاهد این مشکلات نباشیم.

فرهنگی اظهار کرد: رفع معایب مذکور نیازمند اتخاذ تدابیری در شبکه توزیع و تولید کالا است تا نظارت پذیری افزایش یابد؛ بر همین اساس گفته شد در صورت تخلف با خاطیان برخورد جدی صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدم یادآور شد: مجلس تاکنون جلسات متعددی در مورد مشکلات حوزه فولاد داشته و گزارشی نیز در این زمینه تهیه کرده که به احتمال در جلسه هفته آینده صحن علنی قرائت خواهد شد. ما برای حل مشکلات در بخش فولاد نیازمند قانونگذاری هستیم، وزارت صمت نیز امروز اعلام کرد که با مجلس در این زمینه همکاری خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها