موج
کدخبر : ۳۴۹۶۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349602

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نخبگان علمی که طرح هایی در جهت بالارفتن ارتقای آمادگی رزمی نزاجا ارائه کنند از آنها به نحو شایسته استفاده و از جایگاه خاصی برخوردار هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از مرکز آموزش ۰۱ شهدای وظیفه، گفت: امروز خوشایند سازی محیط سربازی از مطالبات فرماندهی معظم کل قوا است و نخبگان علمی که طرح هایی در جهت بالارفتن ارتقای آمادگی رزمی نزاجا ارائه کنند از آنها به نحو شایسته استفاده و از جایگاه خاصی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر سه اصل ولایت محوری، شایسته سالاری و عدالت محوری استوار است، افزود: تعریف عملیاتی از ولایت محوری یعنی تمام سرمایه ها، اعتبارات، توانمندی های مادی و معتوی در نزاجا باید در مسیر ی هزینه شود که آن برنامه و هدف ریشه در یکی از بیانات مقام معظم رهبری داشته باشد و گرنه حرام است.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به منویات فرماندهی معظم کل قوا در خصوص تعریف فرماندهی اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند: در فرماندهی جوهره رهبری وجود دارد، نباید فکر کنیم که کار ما صرف نظامی گری است، شما فرماندهان علاوه برآموزش فعالیت نظامی باید هدایت گری کنید، یعنی به زیر مجموعه خود کاملا اشراف داشته و آنها را در مسیر درست هدایت کنید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: نخبه های علمی کشور که جوانان آینده ساز کشور عزیز ایران اسلامی هستند در طول سال برای طی دوره ی سربازی به  مرکز آموزش ۰۱  اختصاص پیدا می کنند که ما در نیروی زمینی ارتش از نخبگان علمی در جهت ارتقای سطح علمی و رزمی استفاده خواهیم کرد و این عزیزان در نیروی زمینی ارتش از جایگاه خاصی برخوردار هستند.

گفتنی است فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از طرح های برخی از نخبگان که طرح آنها در حوزه ارتقائ آمادگی رزمی بود ضمن قدر از آنها، از نخبگان خواست تا با تکمیل طرح، آنرا در نیروی زمینی ارتش استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها