موج
کدخبر : ۳۴۸۹۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348965

جانشین نیروی هوافضای سپاه:

جانشین فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: نمایشگاه دائمی توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه کمک می ‌کند تا ضمن پرداختن به گذشته، وضعیت حال و آینده ما را هم به مردم نشان دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرتیپ پاسدار سید مجید موسوی جانشین فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت‌وگویی پیرامون معرفی اقدامات این نیرو در دوران دفاع مقدس، گفت: درباره بخشی از موارد که قابل ارائه است، سعی شده که در نمایشگاه دائمی توانمندی‌های راهبردی این نیرو معرفی شود؛ البته به جهت فاصله گرفتن از دوران دفاع مقدس، نشان دادن و معرفی همه تلاش‌هایی که نیروی هوایی سپاه در آن دوران انجام داده، کار سختی است.

وی افزود: اما بخشی از فعالیت‌های این نیرو در حوزه موشکی و پدافندی در تاریخ ادبیات دفاع مقدس ثبت و ضبط شده است؛ به‌عنوان مثال می‌توانبه فعالیت‌های شهید طهرانی‌مقدم در حوزه موشکی در دوران دفاع مقدس، مکتوب شدن سرنگونی میگ ۲۵ عراق توسط سامانه‌های پدافندی سپاه در اصفهان و مستند شدن عملیات‌های شناسایی و رزمی پهپادی سپاه اشاره کرد.

سردار موسوی ادامه داد: نمایشگاه دائمی توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه کمک می ‌کند تا ضمن پرداختن به گذشته، وضعیت حال و آینده ما را هم به مردم نشان دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها