موج
کدخبر : ۳۴۸۲۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348250

فرمانده کل ارتش روز نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در پیامی به سردار سرتیپ حسین اشتری، فرا رسیدن روز نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش این نیرو در سراسر کشور تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم،

نیروی انتظامی، مظهر اقتدار نظام و موجب برقراری امنیت اجتماعی است.

بدون شک، پیشرفت،  توسعه و تعالی همه جانبه و پایدار؛ بستری امن، سالم و توام با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌های مردمی با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد.

امروز به واسطه زحمات مخلصانه همه عزیزان جهادگر نیروی انتظامی از  فرمانده ولایی و مردمی آن تا آحاد خدمتگزاران صدیق و همراهی و همدلی مردم شریف و عزتمند کشورمان، پیشرفت های چشمگیری در حوزه های ماموریتی و استقرار نظم و امنیت اجتماعی حاصل شده است.

روز نیروی انتظامی فرصت مبارکی است برای تجلیل از بزرگ مردان جان بر کفی که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمیـنه ساز سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی شده است.

اینجانب این روز را که بجاست برای پاسداشت،  یادآوری و تبیین خدمات بی شائبه سبزجامگان آن نیروی خدوم روزها و هفته ها ادامه یابد به جنابعالی و همکاران عزتمندتان تبریک گفته و پیشرفت های نیروی انتظامی در حوزه های  مختلف را نشانه های بارز توفیقات نیروی انتظامی دانسته و به روان پاک سبزجامگان فرشته سیرتی که مسیر دروازه های شهادت را با نثار جان خویش طی کرده‌اند درود می فرستم و با گرامی داشت و ادای احترام به پیشگاه جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی، اطمینان می‌دهم؛ برادران شما در ارتش جمهوری اسلامی ایران با همراهی  همرزمان خود در سایر نیروهای مسلح، بویژه در تعامل اثربخش با نیروی انتظامی سرافراز، برای اعتلای نظام مقدس ایران اسلامی بر قله‌های سربلندی و ایثار با رهبری دوراندیشانه حضرت امام خامنه ای عزیز با نثار جان ایستادگی می‌کنند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها