موج
کدخبر : ۳۴۴۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344642

چنارانی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: انتظار داشتیم که وزارت بهداشت و درمان آمار ابتلای کودکان به کرونا را منتشر می‌کرد تا شاید در تصمیم‌گیری برای بازگشایی مدارس تجدیدنظر می‌شد.

به گزارش خبرگزاری موج، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: بازگشایی مدارس در وضعیت شیوع کرونا بسیار عجیب است و ما انتظار داشتیم که وزارت بهداشت و درمان آمار ابتلای کودکان به کرونا را منتشر می‌کرد تا شاید در تصمیم‌گیری برای بازگشایی مدارس تجدیدنظر می‌شد.

وی در تذکری به وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: آقای دژپسند! شما هنوز نتوانسته‌اید وضعیت کسانی را که ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، مشخص کنید و با وجود این در حال حاضر ارز ۴۲۰۰ تومانی را از نهاده‌های دامی و کودهای کشاورزی حذف کردید که جای تأسف دارد.

* کمر کشاورزان زیر پرداخت قسط خرید کود شیمیایی و سموم کشاورزی خم شده است

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید اقدامات لازم را جهت توسعه صادرات محصولات کشاورزی انجام دهد اما با وجود این، کمر کشاورزان زیر پرداخت قسط خرید کود شیمیایی و سموم کشاورزی خم شده است.

چنارانی بیان کرد: جای تأسف دارد که به وضعیت کشاورزان و دامداران رسیدگی نمی‌شود و این مسئله باعث شده که افراد زیادی دام و زمین خود را بفروشند و وارد بازار بورس شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها