موج
کدخبر : ۳۴۱۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341417

بابایی در صحن علنی:

مافیای صنعت فولاد و خودرو به دنبال مدیریت نمایندگان هستند و می‌خواهند که به مدرس خیابانی رأی ندهیم. گفت: مافیای صنعت فولاد و خودرو به دنبال مدیریت نمایندگان هستند و می‌خواهند که به مدرس خیابانی رأی ندهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس صبح امروز  در صحن علنی مجلس در موافقت با برنامه‌های پیشنهادی حسین مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: من سخن مخالفان را که از همکاران بنده هستند شنیدم، اما سؤال این است که چرا باید مدرس خیابانی پاسخ بدهد.

وی خطاب به حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و مخالف برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت گفت: آقای مدرس خیابانی دارای سوابق روشن در حوزه صنعت از ابتدا و تا الان بوده اما چرا او باید پاسخگوی مجلس دهم، نهم و هشتم باشد؟ سیاست‌های کلان اقتصادی را که نباید آقای مدرس خیابانی پاسخ بدهد. 

وی گفت: سوالی که نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور دارند چرا مطرح نمی‌شود و آن سؤال را گرو گرفته‌اید و حالا مدرس خیابانی باید پاسخ بدهند. تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و اتاق بازرگانی برای موافقت با مدرس خیابانی با ما تماس گرفتند و آقای مدرس خیابانی هم از روزی که مسئولیت را پذیرفته پای کار صنعت بوده و طرفدار واردات صرف نیست.

وی با بیان اینکه تراز تجاری در کشور مهم است، گفت: وزیر صمت باید درباره تراز تجاری پاسخگو باشد. امروز آقای مدرس خیابانی از جایگاه حقیقی باید به ما پاسخ بدهد اما از فردا باید به عنوان وزیر صمت جوابگو باشد. ما زمان نداریم و نباید حتی یک روز و یک ساعت وزارتخانه صمت را بدون وزیر بگذاریم چرا که دغدغه‌مند هستیم.

وی گفت: ما مخالف تورم و اشرافی‌گری هستیم. مافیای صنعت فولاد و خودرو به دنبال مدیریت نمایندگان هستند و می‌خواهند که به مدرس خیابانی رأی ندهیم. 

وی با اشاره به تعامل مدرس خیابانی با مجلس گفت: ما هر وقت آقای مدرس خیابانی را در مقام سرپرستی احضار کردیم پاسخگو بوده است. او جزو نسل جوان است. چرا از هویت جوان دفاع نمی‌کنید. مدرس خیابانی بهترین گزینه است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها