موج
کدخبر : ۳۳۹۰۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339099

آصفری در گفتگو با موج:

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ شخصیت سیاسی یا نظامی در هواپیمای ماهان حضور نداشته است.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به انتشار برخی خبرها مبنی بر حضور سردار قاآنی در هواپیمای مسافربری ماهان، اظهار داشت: این موضوع را تکذیب می کنم چرا که برخلاف برخی گمانه‌زنی‌ها و شایعات، هیچ شخصیت سیاسی یا نظامی در هواپیمای ماهان حضور نداشته است.

*آمریکا به دنبال راه اندازی مسابقه فروش تسلیحاتی در منطقه است

وی با بیان اینکه آمریکایی ها می خواهند با حضور در منطقه کارخانه های اسلحه سازی خود را فعال و مسابقه فروش تسلیحاتی به راه بیندازند، ادامه داد: ایالات متحده می خواهد با ناامن کردن منطقه در آنجا حضور یابد تا منابع نفتی را به یغما ببرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس افزود: تعرض به هواپیمای مسافربری خلاف قوانین و مقررات هوایی است و قطعا از انجام آن پشیمان خواهند شد چرا که جمهوری اسلامی این اقدام را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

*ایران تصمیم جدی اتخاذ خواهد کرد

وی گفت: اگر در شهادت سردار سلیمانی پاسخ محکم تری به آمریکایی ها داده بودیم شاید امروز آنها آنقدر گستاخ نمی شدند که دست به چنین اقدامی بزنند.

آصفری تصریح کرد: قطعا جمهوری اسلامی ایران تصمیم جدی را در جهت احقاق حقوق خود خواهد گرفت.

*آمریکا نمی تواند ایران را پای میز مذاکره بکشاند

وی تصریح کرد: با توجه به شکست های پی در پی آمریکا در مقابل جبهه مقاومت، آمریکایی ها به دنبال این هستند که تنفس مصنوعی به جریان تکفیری و رژیم صهیونیستی بدهند تا منطقه را ناامن کنند، که مطمئنا این رفتار بی پاسخ نخواهد ماند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امروز آمریکا باید متوجه باشد که با این حرکات نمی تواند ایران را به پای میز مذاکره بکشاند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سی درصد سهام عدالت چقدر می‌شود

  • پاسخ

    ما باید میلیونها موشک و تانک و جنگنده داشته باشیم این یه بایده تا در صورت وقوع هر جنگ احتمالی
    بتونیم کمر دشمن رو بشکنیم باید هرروز قوی تر بشیم باید در حوزه دفاعی و نظامی شب وروز کار کنیم

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها