موج
کدخبر : ۳۳۴۹۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334952

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اعلام به ضرورت عدم برگزاری نماز جمعه این هفته با عنایت به وضعیت شروع بیماری در تهران و تعهد ستاد نماز جمعه به رعایت ضوابط ابلاغی مربوط به سلامت شهروندان محترم، نماز جمعه ششم تیرماه تهران برگزار نمی‌ شود.

به گزارش خبرگزاری موج، ستاد نماز جمعه تهران با صدور اطلاعیه‌ای از تداوم عدم برگزاری نماز جمعه تهران در روز جمعه (ششم تیرماه) خبر داد.

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

مردم مومن و انقلابی تهران

پیرو اطلاعیه شماره ۱۵ شورای محترم سیاستگذاری ائمه جمعه مبنی بر هماهنگی کامل با ستاد ملی مبارزه با کرونا در برگزاری مجدد مراسم نماز جمعه در مناطق مختلف کشور متناسب با اقتضائات منطقه و همچنین اظهار امیدواری برای برگزاری مراسم در تهران، ستاد نماز جمعه با فراخوان همه نهاد‌های همکار و نیرو‌های مردمی، تمهیدات لازم را برای برگزاری مراسم نماز جمعه در تاریخ ۱۶ تیرماه جاری فراهم آورده بود.

اما با عنایت به مفاد نامه شماره ۱۰۰/۳۲۵۱ مورخ ۹۹/۴/۲ با امضای مشترک استاندار محترم تهران و همچنین فرمانده محترم عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران به رئیس محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و تاکید و اعلام به ضرورت عدم برگزاری نماز جمعه این هفته با عنایت به وضعیت شروع بیماری در تهران و تعهد ستاد نماز جمعه به رعایت ضوابط ابلاغی مربوط به سلامت شهروندان محترم، نماز جمعه ششم تیرماه تهران برگزار نمی‌شود.

در مورد جمعه‌های بد متناسب با شرایط و پس از هماهنگی با مراجع ذیربط بهداشتی ستاد مبارزه با بیماری کرونا، تصمیم لازم اتخاذ و از طریق رسانه‌ها به اطلاع شهروندان محترم تهران خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها