موج
کدخبر : ۳۳۴۸۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334859

مولوی در جریان ارائه گزارش وزیر کشور:

نحوه انتخاب انتصاب استاندار خوزستان مورد انتقاد نماینده مردم آبادان قرار گرفت.

 به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، سید محمد مولوی در نشست علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در جریان ارائه گزارش وزیر کشور در خصوص مسائل مختلف خطاب به وی گفت: اگر استانداری، مدیری را نصب کند که به عدم توانایی وی علم داشته باشد مرتکب کار حرامی شده است، همچنین مسئولانی که شاهد نابسامانی خوزستان هستند و سر راحت بر بالین می‌گذارند دچار خطای بزرگی شده‌اند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به مشکلات استان خوزستان عنوان کرد: مسئولیت سیل خودساخته استان، بحران آب، ریزگردها، اعتراضات و تحصن‌ها همگی با وزارت کشور است.

وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت رانتی جایگزین مدیریت جهادی در استان خوزستان شده است، اظهار داشت: وزیر کشور 30 اولویت در خصوص جهش تولید به استاندار خوزستان ابلاغ کرد اما در این حوزه هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

مولوی ادامه داد: مدیریت بحران وقت اعلام کرد40 درصد مشکلات به خاطر مدیریت غلط و 60 درصد به دلیل مشکلات زیرساختی است که از مهمترین خطاهای مدیریتی انتصابات بدون در نظر گرفتن تخصص و تعهد و عملکرد بر اساس قوم‌گرایی است.

این نماینده مردم در مجلس از خوزستان در پایان با انتقاد از اختلاس‌های میلیاردی در این استان خاطر نشان کرد: مسئولین امر به این موضوع توجه نمی‌کنند و استاندار نیز از این مسائل دفاع می‌کند، همچنین وی بارها نسبت به برخی قوم‌ها اهانت کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها