موج
کدخبر : ۳۳۳۷۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333728

حاجی میرزایی در صحن علنی:

وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز محصول آموزش و پرورش دیروز را مشاهده می‌کنید و فردای کشورمان هم محصول آموزش و پرورش امروزمان است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  ‌محسن حاجی ‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش امروز  در جلسه علنی مجلس و در گزارش دولتمردان به نمایندگان اظهار داشت: آموزش و پرورش فراگیرترین نهاد و مرتبط‌ترین جایگاه به افراد در جامعه است. 

وی افزود: مجلس شورای اسلامی به عنوان خانه ملت، صالح‌ترین نهاد برای پرداختن به موضوعات آموزش و پرورش است.

وزیر آموزش و پرو رش تصریح کرد: رهبر انقلاب در کنار تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی ، الزامات قطعی و مجدانه و ژرف‌سازی برای پیگیری فرهنگ اسلامی را از اولویت‌های مجلس یازدهم دانسته‌آند که این نکته مهمی برای همکاری دولت و مجلس است، ضمن اینکه این اولویت‌ها دستورکار همه ارکان نظام است. 

حاجی میرزایی گفت: وزارت آموزش و پرورش بیشترین افراد در بهترین دوران زندگی و در دورانی طولانی‌مدت دراختیار دارد تا بتواند آنها را شهروندی مسئول، فعال و خلاق تربیت کند، لذا ما خود را مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب در مسائل آموزش و پرورش می‌دانیم.

وی گفت: تربیت نسل توانمند که ظرفیت‌های مشارکت‌ فعال در اقتصاد کشور داشته و افزایش تاب‌آوری ملی را منجر شود، موضوعی جدی است که باید انسان‌ها و نهادها و جوامع آنگونه عمل می‌کنند که یاد گرفته‌اند. 

وی خاطرنشان کرد: معروف است که اگر می‌خواهید تصوری از آینده یک جامعه داشته باشید، باید به مدارس آن سری بزنید. 

وی ادامه داد: امروز محصول آموزش و پرورش دیروز را مشاهده می‌کنید و فردای کشورمان هم محصول آموزش و پرورش امروزمان است. 

در حال تکمیل....

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها