موج
کدخبر : ۳۳۲۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332867

علی نیکزاد:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این اجازه برای خرید و فروش مسکن مهر را آقای آخوندی داد و باعث شد که الان مسکن مهر به دست کسانی افتاده که نیازمند نبودند و نیستند.

علی نیکزاد در گفت‌وگو با خبرنگار موج اردبیل اظهار داشت: ما از ابتدا با موضوع اجازه فروش یا اجازه واگذاری عرضه مسکن مهر مخالف بودیم چراکه زمینه از دست رفتن مسکن نیازمندان و قشر محروم جامعه را فراهم می‌کرد.

وی افزود: این اجازه برای خرید و فروش مسکن مهر را آقای آخوندی داد و باعث شد که الان مسکن مهر به دست کسانی افتاده که نیازمند نبودند و نیستند.

نیکزاد تصریح کرد: در آن زمان اعلام کردیم خرید و فروش ممنوع است، مگر اینکه مردم در این واحدها مستقر شوند و بعد از آن درباره واحد خودشان تصمیم بگیرند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت محترم باید از فرصت باقیمانده از عمر خود را غنیمت شمرده و اهتمام لازم را جهت اتمام پروژه مسکن مهر به کارگیرد و افتخار تکمیل و تحویل واحدهای مسکونی مردم را به نام خود ثبت کند که در غیر این صورت دولت آینده تمام طرح‌های مسکن را تمام خواهد کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مسکن مهر طبق قانون ساماندهی و حمایت از عرضه مسکن، بسیار طرح مترقی بوده است و تا امروز نیز آن قانون پابرجاست و در این طرح هم زمین و هم تسهیلات ارزان‌قیمت و هم خدمات فنی مهندسی ارزان‌قیمت پیش‌بینی شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها