موج
کدخبر : ۳۳۲۳۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332303

محمد مخبر:

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: باید عدالت را در جامعه پیاده کنیم تا استقلال و امنیت داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) صبح امروز سه‌ شنبه در رزمایش برکت امام خمینی (ره) اظهار کرد: مسئولیت پذیری، مدیریت زمان، ابتکار، امنیت خاطر و آرامش، تسلط بر نفس، روحیه خدمت‌گزاری و مشکل گشایی، نترسیدن از شکست، دشمن شناسی، ستم ستیزی و فسادستیزی از ویژگی‌های بارز امام خمینی (ره) بودند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با بیان اینکه اعمال عدالت و وظیفه حکومت اسلامی و اعمال احسان با مردم است عنوان کرد: اعمال عدالت از سوی حکومت اسلامی به واسطه اعمال احسان مردم به حکومت ایجاد شده است.

مخبر در ادامه با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از اسفند سال ۹۷ که سیل چند استان کشور را در بر گرفت تا امروز حتی یک روز هم تعطیل نبوده است، گفت:  ما قول داده بودیم در مناطق سیل زده ۱۳ هزار شغل ایجاد کنیم و امروز که من اینجا هستم ۱۵ هزار شغل با اسم داریم یعنی اینکه ما فرصت شغلی ایجاد نکردیم بلکه شغل با اسم آن را داریم.

وی در ادامه با بیان اینکه ما در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی از ۴ کانال تولید واکسن کرونا را دنبال می‌کنیم گفت:  همان کشورهایی که در ابتدای کرونا به ما خدمات و محصولات نمی ‌دادند امروز تقاضای محصولات درمانی و پزشکی از ما دارند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان اینکه اگر ما استقلال و امنیت را می‌خواهیم باید عدالت را در جامعه پیاده کنیم عنوان کرد: امروز به مناسبت رحلت حضرت امام(ره) ۲۴۲۳ طرح عمرانی از جمله ۱۷۰ مدرسه و ۲۰۰ مسجد را به بهره‌برداری می‌رسانیم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۲۵ هزار شغل ایجاد کردیم گفت: امروز کار ایجاد ۱۸۸ هزار شغل را آغاز خواهیم کرد.

مخبر در پایان با بیان این که تا هفته گذشته یک میلیون بسته غذایی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تولید و میان نیازمندان توزیع شده بود گفت: امروز نیز چهار میلیون بسته غذایی پروتئینی میان نیازمندان توزیع خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها