موج
کدخبر : ۳۳۱۰۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331068

امیرآبادی فراهانی:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با وجود مشکلات مختلف در حوزه منابع مالی، اقدامات مطلوبی در راستای مبارزه با کرونا دنبال کرده و این اقدامات نسبت به دیگر کشورها قابل توجه است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، احمد امیرآبادی فراهانی در نخستین نشست شورای اداری استان قم در سال جاری و همچنین آیین تکریم خدمات و تلاش‌های علی لاریجانی در سه دوره نمایندگی مردم قم در مجلس که در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه پزشکان و پرستاران، نیروهای جهادی، بسیج و طلاب در دوران کرونا در بیمارستان‌ها به شیوه مطلوب رسیدگی به بیماران را دنبال کردند، اظهار کرد: مسئولان استانی در راستای مبارزه با کرونا و رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه در حوزه بهداشت و درمان تلاش بسیاری داشتند.

منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی هشت سالی که بنده در مجلس حضور یافته و در مجمع نمایندگان استان فعالیت داشتم رسیدگی به مشکلات مردم و شهر قم را در اولویت قرار داده و در این مورد میان نمایندگان قم اختلافی وجود نداشته است.

وی با بیان اینکه همیشه در مورد رفع مشکلات قم با وحدت و همدلی کار را دنبال کرده‌ایم، عنوان کرد: طی این 12 سال گذشته مدیران تلاش کردند که بتوانند از ظرفیت علی لاریجانی استفاده کنند اما آنطور که باید، از این ظرفیت استفاده نشده است.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: هر چند لاریجانی به علت جایگاه ریاست مجلسی درگیر مباحث ملی بوده با این حال نسبت به مباحث قم نیز دغدغه‌مند بود و چند نفری در دفتر وی مشکلات قم را پیگیری می‌کردند و بنده به عنوان یکی از مردم قم از تلاش‌های این نماینده تشکر می‌کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها