موج
کدخبر : ۳۲۹۷۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329780

مراسم تشییع پیکر مطهر ۱۹ تن از شهدای نیروی دریایی ارتش امروز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با حضور مقامات لشکری و کشوری در میدان منطقه سوم نیروی دریایی ارتش(نبوت) آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم تشییع پیکر مطهر ۱۹ تن از شهدای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در سانحه دریایی شناور کنارک به شهادت رسیدند، ساعت 11 امروز سه شنبه (23 اردیبهشت ماه) در منطقه سوم دریایی کنارک آغاز شد.

گفتنی است این مراسم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با حضور امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، مسئولین استان، همرزمان و خانواده معظم شهدا برگزار می‌شود.

شناور پشتیبانی سبک کنارک 21 اردیبهشت ماه دچار حادثه شد و ۱۹ تن از کارکنان فداکار آن به فیض عظیم شهادت نائل آمدند و تعداد ۱۵ نفر دیگر نیز مجروح شدند.

بیشتر بخوانید:

جزییات حادثه شناور کنارک/ آخرین آمار شهدا و مجروحین حادثه شناور کنار

اسامی شهدای نیروی دریایی ارتش در حادثه ناوچه کنارک

ناوچه کنارک در سال 1988 در هلند ساخته شده و از کلاس شناورهای هندیجان بود و از 16 مهرماه 97 تاکنون به ناوگان منطقه سوم برای عمدتا ماموریت های پشتیبانی و گشت دریایی ملحق شده بود. این ناوچه به همراه ناوشکن‌های بایندر و نقدی یگان شناوری سطحی منطقه سوم نیروی دریایی ارتش در کنارک را تشکیل می‌دهند تا امنیت عمومی آب‌های عمان را برقرار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    یعنی چه؟ جوانهای مردم را با هزار آرزو پرپر کردید؟

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها