موج
کدخبر : ۳۲۹۱۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329190

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر:

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم گفت: با قیمت پراید ۹۰ میلیون تومانی و دلار ۱۶ هزار تومانی حال مردم خوب نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی نقد علی در جلسه شورای شهرستان به عنوان مهمان ویژه بیان کرد: با قیمت پراید ۹۰ میلیون تومانی و دلار ۱۶ هزار تومانی حال مردم خوب نیست اما این دلیل نمی شود که پروژه ها و فعالیت ها روی زمین بماند و کاری انجام نشود.

وی گفت: هر آنچه در شهر ستان رخ می دهد و شورای اسلامی شهرها موظف به پیگیری آن هستند با تعاریف نمایندگی همسویی دارد.

این نماینده منتخب مجلس یازدهم در خصوص سازو کارهای قانونی افزود: چالش های هر شهری که به نوبه خود توسط رییس شورای هر شهر بیان شد باید مورد بررسی جدی قرارگیرد و پتانسیل های هر شهر برجسته شود.

نقدعلی ضمن بیان مسئولیت های اشخاص در دفتر نماینده که شامل معاونت های فرهنگی و فضای مجازی و .....است افزود:  اطلاعات و احصاء ظرفیت ها در شورای اسلامی شهرها مشهود است و مسائل و مشکلات هر شهر در حوزه خود مورد بررسی قرار می گیرد.

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر گفت: مساله ای که به طور واضح بیان می شود این است که گستره مطالبات در سطح بالایی قرار دارد و اخذ و گرفتن مطالبات بر عهده کارگروه های مشخص شده در دفتر نماینده است.

وی تصریح کرد: با قیمت پراید 90 میلیون تومانی و دلار ۱۶ هزار تومانی حال مردم خوب نیست اما این دلیل نمی شود که پروژه ها و فعالیت ها روی زمین بماند و کاری انجام نشود.

نقدعلی ظرفیت های شهرستان را قابل سرمایه گذاری و درآمد زایی دانست و اضافه کرد: تدابیر مسئوولان شهرستان می تواند در هر صنف و رسته ای به بهبود مشکلات شهرستان کمک کند و حتی در آمدزایی و بهبود وضع اقتصادی برای مردم داشته باشد.

نماینده منتخب مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ظرفیت هایی که می توان در استان یا وزارتخانه بررسی کرد بر عهده نماینده است و این با تعامل مسئوولان شهرستان امکان پذیر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها