موج
کدخبر : ۳۲۹۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329189

فرمانده کل سپاه در نامه ‌ای به رئیس بنیاد مستضعفان، با ارزشمند خواندن اقدامات این بنیاد در کمک رسانی به اقشار ضعیف و آسیب دیده از کرونا از انجام این اقدامات تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در نامه‌ای به سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان، با ارزشمند خواندن اقدامات این بنیاد و کمک های هدفمند آن به اقشار ضعیف به ویژه حاشیه نشینان، دستفروشان و اقشار کم درآمد و آسیب دیده بر اثر شیوع کرونا، از انجام این اقدامات تقدیر کرد.

متن کامل پیام فرمانده سپاه پاسداران به رئیس بنیاد مستضعفان به شرح زیر است:

«بی گمان آنچکه نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ایفای رسالت الهی خویش برای پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب، تا تحقق وعده های الهی و تمدن نوین اسلامی هماره یاری نموده، وجود و بهره مندی از نعمت خدمتگزاران صدیق و مجاهدان مردانی همتراز انقلاب اسلامی همچون شما برادر عزیز است که تمام وجهه همت خویش را وقف این مهم نموده‌اید.

بدین وسیله پیرو گزارش متقن آن بنیاد، در خصوص اقدامات ارزشمند و کمک های بی دریغ و هدفمند به قشرهای مختلف جامعه، به ویژه حاشیه نشینان، خانواده‌های بی سرپرست، دستفروشان و بخش کم برخوردار و آسیب دیده از بیماری کرونا که مرهون مدیریت مدبرانه، خالصانه، دغدغه مند و ارزشی جنابعالی و نیز تلاش‌های خداپسندانه کارکنان آن بنیاد است، لازم می دانم از روحیه انقلابی و تلاش های شایسته و بی دریغتان در این مهم، صمیمانه تقدیر و تشکر کنم. بی شک پاداش این مجاهدتها در لوح محفوظ برای جزا مثبوت و مضبوط خواهد ماند.

از قادر متعال مزید توفیقتان را تداوم تحقق تدابیر حکیمانه فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای، تحت توجهات خاصه حضرت ولیعصر (عج) مسالت دارم».

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها