موج
کدخبر : ۳۲۶۹۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326956

افتخاری در گفتگو با موج:

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق جهش تولید باید همه برنامه ریزی ها سریع‌تر عملیاتی شود.

لاله افتخاری نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به راه های تحقق راهبرد "جهش تولید "، اظهار داشت: یکی از راه های رونق تولید نظارت بر حسن اجرای قوانین است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری با اتخاذ شعار‌های رونق تولید، جهش تولید و اقتصاد مقاومتی تلاش می‌کنند تا گام به گام دست مسئولان، مردم و تولیدکنندگان را بگیرند و آن‌ها را به طرف یک اقتصاد مقاومتی و درون زا ببرند تا بتوانیم نیاز کشور را در داخل خود برطرف کند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت:ایجاد فرهنگ مصرف کالای ایرانی منجر به رونق تولید و در نهایت جهش تولید می شود.

بیشتر بخوانید:

تحقق "جهش تولید" با تلاش و کوشش امکان پذیر است/ مهم ترین نتیجه جهش تولید امنیت و آرامش جامعه است

افتخاری با بیان اینکه برای تحقق جهش تولید باید همه برنامه ریزی ها سریع‌تر عملیاتی شود و در پیرو آن قوانین و بودجه بندی انجام شود، افزود: به نظر من با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ویروس منحوس کرونا به ما نشان داد که اگر تولیدکنندگان و صاحب نظران کشورمان را درک کنیم و واقعا از آن‌ها کمک بخواهیم آنها خیلی خوب می‌توانند توسعه تولید را محقق و حتی جهش تولید ایجاد کنند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه فرصتی که پیش آمده بسیار خوب است تا تجربه موفقی از ایجاد جهشی در عرصه تولید از نظر تنوع باشد ، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شتاب دادن به تولید در برخی صنایع را شاهدیم  لذا اگر در همه عرصه‌ها جهش‌ها ایجاد شود قطعا شعار امسال بسیار بهتر از سال‌های گذشته محقق خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها