موج
کدخبر : ۳۲۶۱۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326155

فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز از ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، صبح امروز با حضور در ناوگان شمال نداجا، ضمن دیدار صمیمانه با فرماندهان و کارکنان منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع)، آمادگی رزمی، تاکتیکی و عملیاتی یگان‌های این منطقه را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه با حضور در ناوتیپ سطحی منطقه چهارم دریایی، ضمن بازدی از یگان های شناور، حضور مقتدرانه ناوگان شمال در بزرگترین دریاچه بسته جهان را بسیار مهم و قابل اهمیت برشمرد.

وی خاطر نشان کرد: دریای خزر دریای صلح و دوستی است و ما می‌توانیم تاکتیک‌های نظامی خدرا را با همسایگان خود در این محدوده به  اشتراک بگذاریم و آمادگی کامل جهت توسعه روابط بین کشوهای همسایه و دوست را داریم .

امیر دریادار خانزادی بهترین و مؤثرترین مؤلفه در بازدید های میدانی را افزایش سطح آمادگی رزمی و  تجربه خواند و افزود: به اشتراک گذاشتن تمام تجربیات فردی و سازمانی در همه ابعاد در هنگام بحران می تواند بسیار راه گشا و موثر باشد.

وی  همچنین با حضور در صنایع دریایی شهید تمجیدی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ضمن بازدید از پروژ های در حال ساخت و تعمیر، از نزدیک در جریان مراحل بازسازی و تجهیز ناو دماوند2 قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها