موج
کدخبر : ۳۲۵۰۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325017

شهریاری در گفتگو با موج:

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد بیماران تنفسی در استان قابل توجه است.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان ، اظهار داشت: با توجه به اینکه کار کارشناسی برای مقابله با شیوع کرونا در سیستان وبلوچستان انجام نشده است لذا نه تنها وضعیت این استان بلکه هیچ کدام از شهرهای کشور سفید نیست.

وی ادامه داد: ما نگران موج دوم ابتلا به کرونا در استان هستیم لذا در این باره با آقای وزیر و مسوولان علوم پزشکی استان صحبت کرده ام تا اقدامات و پیشگیری های لازم انجام شود.

* آقای رییس جمهور از جان مردم زاهدان دیگر چه می خواهد، دولت به قدر کافی ما را در فقر و تنگدستی گذاشته است

نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه از آقای رییس جمهور خواهش می کنم مسائلی را مطرح نکنند که برای نمایندگان هم ایجاد دردسر کند، گفت: آقای رییس جمهور از جان مردم زاهدان دیگر چه می خواهد، دولت به قدر کافی ما را در فقر و تنگدستی گذاشته است حالا با این حرف ها می خواهد جان ما را بگیرد؟

شهریاری با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی ، تصریح کرد: متاسفانه این طرح در استان ما رعایت نمی شود و مردم هم این بیماری را جدی نگرفته اند.

وی با اشاره به تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان، افزود: تعداد بیماران تنفسی در استان قابل توجه بوده که احتمالا هم این افراد مبتلا به کرونا هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها