موج
کدخبر : ۳۲۴۱۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324190

به صورت مجازی برگزار شد؛

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و بنگاه‌های تولیدی در جلسه مجازی امروز پارلمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، اسدالله عباسی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران از برگزاری سومین نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی مسائل جاری کشور خبر داد و گفت: در نشست امروز در مورد طرح فاصله گذاری اجتماعی و ابعاد شیوع کرونا ، برنامه‌های دولت و اعتبارات اختصاص یافته برای درمان آن بحث و گفت‌‌و‌گو شد و در رابطه با برگزاری کم و کیف جلسات مجلس از نمایندگان نظرخواهی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در ادامه نشست امروز جلسه هیئت‌رئیسه برگزار و در مورد کم و کیف برگزاری جلسات آینده مجلس تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد، افزود: امیدواریم بتوانیم وظیفه مجلس را در این شرایط سخت به خوبی ایفا و راهکارهای مناسبی را برای تسهیل امور اتخاذ کنیم.

سخنگوی هیئت‌ر‌ئیسه مجلس ادامه داد: در نشست امروز علاوه بر بررسی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که مجلس، دولت را برای اجرای آن همراهی کرد، در مورد حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و مردمی که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، از جمله بنگاه‌های تولیدی و همراهی سیستم نظام بانکی با مردم بحث و گفتو‌گو شد.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: دستور جلسات مجلس را اولویت‌بندی می‌کنیم و آنچه که نیاز کشور بوده و برخی از موضوعاتی که اعاده شده از شورای نگهبان است و باید در مجلس دهم به اتمام برسد را در دستور کار قرار می‌دهیم و اعلام خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها