موج
کدخبر : ۳۲۳۳۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323375

سرلشکر سلامی:

فرمانده سپاه از همه مردم خواست با ماندن در خانه از سلامت خانواده‌های خود محافظت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه جلسه قرارگاه پدافند زیستی این نیرو برای مقابله با کرونا از برگزاری رزمایش بهداشتی درمانی نیروی زمینی در هفت استان خبر داد و گفت: در پی گسترش این بیماری خدمات‌ دهی سپاه در زمینه بهداشت و درمان نیز گسترش می‌یابد و به عنوان مکمل شبکه درمان کشور عمل می‌کند.

فرمانده کل سپاه فعال بودن تخت‌های بیمارستانی را که از سوی سپاه برای بستری بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده شده است را از فعالیت‌های این نیرو برشمرد و ادامه داد: در بیمارستان بقیه الله (عج) تعداد تخت‌ها از ۳۵۰ به ۷۵۰ تخت و تخت‌های آی سی یو از ۳۰ به صد تخت رسیده است.

سلامی گفت: صد گروه دفع آلودگی حرفه‌ای در شهر‌های مختلف خدمات‌رسانی می‌کنند و گروه‌های متعدد بسیجی هم برای دفع آلودگی فعال هستند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: یکی از اهداف ما ساماندهی ۶۰۰ هزار بسیجی برای شرکت در بسیج ملی مقابله با کرونا است که عمده فعالیت آن‌ها در زمینه غربالگری متمرکز شده است.

او در ادامه به توزیع بسته‌های بهداشتی اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۰۰ هزار بسته معیشتی نیز بین افراد آسیب دیده از این بیماری در استان‌ها توزیع شده است و امیدواریم این خدمات گسترش یابد.

سلامی افزود: در همه استان‌ها قرارگاه‌های بهداشتی حضرت امام رضا (ع) فعال نگه داشته شده است و امروز نیز در ابتدای سال همه فرماندهان و بسیجیان در این زمینه در کشور فعال هستند.

فرمانده سپاه از همه مردم خواست با ماندن در خانه از سلامت خانواده‌های خود محافظت کنند.

در جلسه قرارگاه پدافند زیستی سپاه فرمانده سپاه پاسداران از طریق ویدیو کنفرانس با فرماندهان سپاه استانی در نقاط مختلف کشور ارتباط برقرار کرد و در جریان اقدامات استان‌های مختلف قرار گرفت.

فرماندهان سپاه در استان‌ها نیز گزارش‌های عملکرد خود را در زمینه مقابله با بیماری کرونا ارائه کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها