موج
کدخبر : ۳۲۳۰۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323073

عزیزی در گفتگو با موج:

دبیر کل جمعیت جهادگران ایران اسلامی گفت: مجلس جدید با یک روحیه جهادی برای جبران کاستی های ایجاد شده اقدام انقلابی کند.

وهاب عزیزی دبیر کل جمعیت جهادگران ایران اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به اولویت های مجلس یازدهم در بعد نظارتی، اطهار داشت: مجلس یازدهم نسبت به مجالس پیشین از جایگاه ویژه ای برخوردار است که اولویت های کاری آن را متمایز می کند.

وی ادامه داد: کار مجلس یازدهم از یک طرف مصادف شده است با شروع گام دوم انقلاب که باید برای تحقق اهداف آن برنامه مناسب داشته باشد  و از طرف دیگر مواجه است با کم کاری های یک دولت پیر و ناتوان و خرابی های به جامانده از مجلس پیشین که لازم است مجلس جدید با یک روحیه جهادی برای جبران کاستی های ایجاد شده اقدام انقلابی کند.

دبیر کل جمعیت جهادگران ایران اسلامی افزود: همچنین اپیدمی ویروس کرونا کشور را به مرز بحران  برده و مشکلات جدی را در حوزه های مختلف بویژه در حوزه اقتصادی تحمیل کرده است.

این کارشناس مسائل سیاسی اولویت اول مجلس یازدهم را انتخاب رئیس مجلس و اعضای هیئت رئیسه و مسئولین کمیسیون های تخصصی  مطرح کرد و افزود: رئیس مجلس آینده باید  روحیه انقلابی اصیل داشته، مسلط به مسائل جاری کشور بوده و به مسائل و آئین نامه های مجلس آگاه باشد تا بتواند مجلسی را در مسیر درست برای اعتلای کشور هدایت کند.

بیشتر بخوانید:

دستگاه های اجرایی در اجرای قانون برنامه ششم ضعیف عمل کرده اند/مجلس از ابزارهای نظارتی خود استفاده نکرد

عدالت مالیاتی؛ اولویت مجلس آینده

دولت با اعتماد به غرب کارخانه ها را به تعطیلی کشاند/ اولویت مجلس یازدهم نظارت بر مسائل اقتصادی خواهد بود

دبیرکل جبهه جهادگران با بیان اینکه مردم در بحث اشتغال، معیشت و مسکن  مشکل جدی دارند، تاکید کرد: قطع یقین مجلس یازدهم با سیاسی کاری و شعارهای پوپولیستی نمی تواند رضایت مردم را جلب کند چرا که افزایش تورم ، رکود اقتصادی و یاس حاکم بر کسب و کار از آستانه تحمل مردم رد شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنابراینتنهای چیزی که مردم را نگه داشته تعلق خاطر به رهبری، کشور و انقلاب است. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها