موج
کدخبر : ۳۲۱۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321202

نبویان در گفتگو با موج:

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت های مجلس آینده آرامبخشی به گرانی های سرسام آور و زندگی سختی که مردم دارند، خواهد بود.

سید محمود نبویان منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به  اولویت‌های مجلس یازدهم، اظهار داشت: آنچه که وظیفه ما بعنوان نمایندگان دوره جدید است نظارت بر مسئله اقتصادی کشور می باشد.

وی با اشاره به وضعیت صنعت خودروی کشور،  ادامه داد: وضعیت صنعت خودرو باید مورد بحث قرار گیرد چرا که هر روز شاهد افزایش قیمت ها در این حوزه هستیم.

منتخب مردم تهران در مجلس گفت: دولت مملکت را رها کرده است هرچند در حال حاضر درگیر کرونا است اما این مسئله دلیلی بر توجیه اقدامات آنها نیست.

نبویان با بیان اینکه دولت باید مسوولیتش را بیشتر بپذیرد ، افزود: اینکه وزیر بهداشت نامه ای گلایه آمیز به رئیس جمهور مبنی بر اینکه تولیدات ماسک کجا می رود، می نویسد باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: بنابراین اولویت های مجلس آینده آرامبخشی به گرانی های سرسام آور و زندگی سختی که مردم دارند، خواهد بود.

نبویان با بیان اینکه انشالله در مجلس آینده تمرکز روی وضعیت کارخانه ها خواهد بود، تصریح کرد: متاسفانه با سیاست غلط این دولت که با اعتماد به غربی ها منجر به تعطیلی کارخانه ها شده بتوانیم بر این بخش نظارت کرده تا در جهت رونق اقتصادی و رفع بیکاری و تورم گامی برداریم.

منتخب مردم تهران در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: بنابراین تمرکز روی مسائل اقتصادی خواهد بود و نظارت را در این حوزه تقویت خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها