موج
کدخبر : ۳۲۲۶۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322698

روحانی در ارتباط تصویری با بیمارستان امام خمینی(ره):

رئیس جمهور گفت: امروز یک آرامش نسبی در جامعه ما وجود دارد زیرا مردم می‌ دانند اگر دچار بیماری و مشکلات ناشی از ویروس کرونا شوند، پزشکان دلسوز و پرستاران فداکار در کنار آنها هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ظهر امروز(یکشنبه) در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس،؛ گروه پزشکی و درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) با تاکید بر اینکه من می‌خواهم از همه شما پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) و دیگر بیمارستان‌های کشور و همچنین پزشکان، پرستاران و کادر درمانی تشکر کنم، گفت: مردم در این مقطع حساس قدردان شما هستند. این اعتماد و اطمینانی که در مردم به طور نسبی وجود دارد به خاطر اعتماد به بخش درمانی و بهداشتی کشور است. اگر ما دارای این افتخار آفرینان در سطح کشور نبودیم این اضطراب مردم چند برابر بود.

وی افزود: امروز یک آرامش نسبی در جامعه ما وجود دارد زیرا مردم می‌ دانند اگر دچار بیماری و مشکلات ناشی از ویروس کرونا شوند، پزشکان دلسوز و پرستاران فداکار در کنار آنها هستند و دولت هم با همه توانی که در اختیار دارد، اقداماتی را برای تامین تجهیزات، امکانات، حمایت و پشتیبانی از پرسنل خدوم بخش درمان انجام می‌دهد.

رئیس‌جمهور گفت: من لحظات بسیار خوشحال کننده‌ای در صحبت با شما داشتم بخصوص اینکه تاکید کردید برخی از اقلام همچون ماسک برای همه نیاز نیست و مورد نیاز برخی افراد است اما مراقبت‌های بهداشتی برای همه لازم است.

روحانی تصریح کرد: این مردم هستند که باید به خودشان کمک کنند و شما باید راه و مسیر را به آنها نشان دهید تا از این مقطع حساس به خوبی عبور کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها