موج
کدخبر : ۳۲۱۹۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321933

لاریجانی در گفتگوی تلفنی با روسای مجالس کویت و عمان تشریح کرد؛

رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوهای تلفنی جداگانه با روسای مجالس کویت و عمان، اقدامات انجام گرفته از سوی ایران در خصوص مبارزه با انتشار ویروس کرونا را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوهای تلفنی جداگانه با مرزوق الغانم، رئیس مجلس کویت و خالد المعولی رئیس مجلس عمان پیرامون مسائل منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کرد.

لاریجانی در ابتدا با تشریح اقدامات انجام گرفته از سوی جمهوری اسلامی ایران در خصوص مبارزه با انتشار ویروس کرونا افزود: همکاری‌های بیشتر میان دو کشور و تبادل تجارب در این بخش می‌تواند از گسترش این ویروس جلوگیری کند.

لاریجانی در بخش دیگری، با اشاره به تحولات و بحران‌ های موجود در منطقه، بر ضرورت تداوم گفت‌وگو و رایزنی‌های سیاسی میان کشور‌های اسلامی تأکید کرد.

مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت در ادامه با اعلام آمادگی کشورش برای مبارزه با ویروس کرونا گفت: تأمین تجهیزات و همکاری گسترده میان کشور‌های همسایه به تسریع در ریشه کنی این ویروس کمک می‌نماید.

خالد المعولی رئیس مجلس عمان بر تداوم رایزنی مستمر میان دو کشور در خصوص تحولات منطقه ای، برقراری امنیت و ثبات پایدار در منطقه و بر ضرورت همکاری‌های فی‌مابین در خصوص مبارزه با ویروس کرونا تأکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها