موج
کدخبر : ۳۲۱۷۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321711

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: باید با رویکرد تهاجمی به مقابله با ویروس کرونا رفت، اولویت امروز تولید مواد ضد عفونی کننده است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده شهید زرهرن با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی و روز پدر اظهار کرد: امروز در شرایط جنگی قرار داریم، میدان مبارزه متفاوت است ، تمام نفرات باید خود را مسئول بدانند و در مبارزه با ویروس منحوس کرونا مای کار باشد.

* تولید مواد ضد عفونی باید به صورت شبانه روزی انجام شود

او با بیان اینکه تولید مواد ضد عفونی باید به صورت شبانه روزی انجام شود افزود: امروز اولویت در تولید مواد ضد عفونی ، ماسک و لباس های بهداشتی بوده که نیروی زمینی ارتش پیشگام است در تمامی استان ها یگان های نزاجا در راستای پیشگیری از این ویروس فعالیت های خوبی را آغاز کروه اند .

سرتیپ حیدری تاکید کرد: تولید باید افزایش یابد، شرایط به گونه ای است که باید در این حوزه خودکفا باشیم، از تمامی کارکنان می خواهم با جان و دل کار کنند تا با اتحاد عمومی این مشکل را ریشه کن کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن قدر دانی از کارکنان کارگاه تولید نواد ضد عفونی شهید زرهرن گفت: ما مرد میدان نبرد هستیم و باید در این آزمون همچون دیگر آزمون ها سربلند بیرون بیاییم .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها