موج
کدخبر : ۳۲۰۷۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320728

کدخدایی:

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: صحت انتخابات در برخی حوزه‌ها تایید شده و در برخی دیگر در دست بررسی است. در بعضی حوزه‌های انتخابیه نیز با توجه به شکایاتی که وجود دارد، نیاز به اعزام بازرس است و تکلیف وضعیت صحت انتخابات در این حوزه‌ها نیز پس از نظر بازرسان مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج،  عباسعلی کدخدایی ، سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی در خصوص صحت انتخابات در برخی حوزه‌های انتخابیه نوشت:

صحت انتخابات در برخی حوزه‌ها تایید شده و در برخی دیگر در دست بررسی است. در بعضی حوزه‌های انتخابیه نیز با توجه به شکایاتی که وجود دارد، نیاز به اعزام بازرس است و تکلیف وضعیت صحت انتخابات در این حوزه‌ها نیز پس از نظر بازرسان مشخص خواهد شد.

با توجه به درگذشت منتخب مردم آستانه اشرفیه در جریان انتخابات مجلس ، طبق قانون، انتخاب نماینده مردم آستانه اشرفیه نیازمند انتخابات میان دوره‌ای در این حوزه انتخابیه است.

انتخابات در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه مانند روال تمامی انتخابات‌ها است و صلاحیت داوطلبان باید پس از ثبت نام، ابتدا به تأیید هیئت اجرایی و سپس هیئت مرکزی انتخابات و در نهایت شورای نگهبان برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها