موج
کدخبر : ۳۲۰۵۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320525

وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد: وزارت امور خارجه از هموطنان درخواست می‌کند با توجه به وضعیت انتشار گسترده کرونا در کره جنوبی، از سفر به این کشور جدا خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، وزارت امور خارجه ایران با صدور توصیه مسافرتی به کره جنوبی اعلام کرد: وزارت امور خارجه از هموطنان درخواست می‌کند با توجه به وضعیت انتشار گسترده کرونا در کره جنوبی، از سفر به این کشور جدا خودداری کنند.

در این توصیه مسافرتی آمده است: هموطنانی که طی دو هفته گذشته از کره جنوبی برگشته‌اند، طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهند.

همچنین در این توصیه مسافرتی تاکید شده است: هموطنان مقیم کره اگر نمی‌توانند این کشور را ترک کنند، تمام نکات بهداشتی را برای پیشگیری، رعایت و از تردد به کانون‌های آلودگی در کره خودداری کنند.

در پایان این توصیه مسافرتی تصریح شده است: به هموطنان مقیم کره توصیه می‌شود به دستورالعمل‌ها و هشدار‌های مقامات بهداشتی کره توجه کرده و امکان خروج از این کشور در صورت تشدید بحران را مد نظر داشته باشند.

مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در کره جنوبی آماری منتشر کرده است که بر اساس آن شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به دو هزار و ۹۳۱ نفر تا روز شنبه رسیده است.

کره جنوبی امروز اعلام کرد که در این کشور ۵۹۴ نفر دیگر به کرونا مبتلا شده‌اند، اما شمار مبتلایان به ویروس در چین در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲۷ نفر بوده است و ۴۷ نفر جان باخته‌اند.

کره جنوبی برای سومین روز متوالی شمار مبتلایانی بیشتر از چین داشته است و تاکنون ۱۶ بیمار در این کشور جان باخته‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها