موج
کدخبر : ۳۱۹۰۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319072

ستاد انتخابات وزارت کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: به اطلاع کلیه هموطنان عزیز و اعضای شعب اخذ رأی می رساند: اخذ رأی در کلیه شعب ثابت و سیارفقط با ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی توسط شخص رأی دهنده امکان پذیر می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، ستاد انتخابات وزارت کشور اطلاعیه شماره ۲۰ و ۲۱ خود را در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان صادر کرد.

متن اطلاعیه شماره ۲۰ ستاد انتخابات کشور به این شرح است:

به اطلاع کلیه هموطنان عزیز و اعضای شعب اخذ رأی می رساند: اخذ رأی در کلیه شعب ثابت و سیارفقط با ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی توسط شخص رأی دهنده امکان پذیر می‌باشد و هیچ مدرک دیگری قابل قبول نمی باشد.

همچنین اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور به شرح ذیل است:

به اطلاع اعضای محترم شعب اخذ رأی در استانهای تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس و قم که همزمان دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را برگزار می نمایند می‌رساند؛ به رأی دهندگان تذکر دهند که نام نامزد موردنظر خود را حتماً در برگ رأی مربوط به همان انتخابات درج نمایند و توجه داشته باشند که برگ های رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری درصندوقهای مربوط به آن انتخابات انداخته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها