موج
کدخبر : ۳۱۹۰۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319065

صبح امروز صورت گرفت؛

آیات و مراجع اعظام تقلید صبح امروز در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیات و مراجع اعظام تقلید در ساعات اولیه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، رای خود را در صندوق سیار انداختند.

آیت‌الله مکارم شیرازی: حضور در انتخابات وظیفه الهی است

آیت‌الله ناصر در حاشیه شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر ضرورت حضور پرشور مردم پای صندوق های رای اظهار کرد: امروز روزی سرنوشت ساز برای ملت ایران است و ان شاءالله مردم با حضور پرشور خود برگ زرینی دیگر در تاریخ نظام اسلامی رقم زده و دشمن را مایوس می کنند.

وی با اذعان به اینکه همگان دارای رشد فکری هستند و می‌دانند که نظام اسلامی و کشور را نباید تنها بگذارند گفت: مردم همه می دانند که باید در قبال نظام اسلامی احساس مسئولیت می‌کنند.

این مرجع تقلید شرکت مردم در انتخابات به عنوان یک وظیفه الهی را مهم خواند و افزود: همه باید به عنوان یک تکلیف اجتماعی در انتخابات شرکت کرده و ان شاءالله انتخابات پرثمری رقم خواهد خورد.

آیت الله سبحانی: همه باید در انتخابات شرکت کنند/به افرادی کاردان رای بدهید تا مشکلات رفع شود

آیت الله جعفر سبحانی در حاشیه شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر اینکه حفظ نظام اسلامی بر همگان واجب است اظهار کرد: یکی از ارکان نظام اسلامی مجلس شورای اسلامی است و همه باید در انتخابات آن شرکت کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که مردم با حضور پرشور پای صندوق های رای به افرادی عالم، فاضل، عاقل و کاردان رای بدهند تا کمال مطلوب به دست آمده و مشکلات برطرف شود.

آیت الله امینی: شرکت در انتخابات وظیفه ملی و شرعی است

آیت الله ابراهیم امینی پس از اینکه رای خود را به صندوق سیار در قم انداخت اظهار کرد: شرکت در انتخابات به طور کلی بر همه واجب و لازم است چرا که یک وظیفه ملی و شرعی است.

وی بیان کرد: باید همه در انتخابات شرکت کنند و ا‌ن‌شالله شاهد حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای خواهیم بود.

آیت الله نوری همدانی: مردم ایران با حضور پای صندوق‌های رأی کشور را حراست و تقویت کنند

آیت الله حسین نوری همدانی دقایقی پیش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری قم شرکت کرد و رأی خود را به صندوق سیار شماره 562 انداخت.

وی اظهار کرد: حفظ نظام از اوجب واجبات است و انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است و این مملکت، مملکت امام زمان(عج) است و هرکس که به امام زمان(ع) علاقه و ایمان دارد باید در انتخابات شرکت کند.

این مرجع تقلید یادآور شد: الحمدلله امروز نظامی اسلامی در ایران اسلامی مستقر است که در اوج اقتدار و عظمت قرار دارد و بر پایه مردم سالاری دینی است.

وی ادامه داد: مردم متدین ایران امتحان های بزرگی را پشت سر گذاشتند و امروز باید پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند و رأی بدهند، ما وظیفه داریم این نظام اسلامی، دینی و مردمی را تا ظهور امام عصر(عج) حفظ و حراست کنیم.

آیت الله نوری همدانی تأکید کرد: بر همه مردم لازم است که در دادن رأی شرکت داشته باشند و کشور خود را تقویت کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها