موج
کدخبر : ۳۱۸۳۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318302

سردار غیب پرور:

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) گفت: حذف ترامپ قمار باز نیز انتقام خون حاج قاسم نیست؛ بلکه باید تمام نیروهای آمریکایی از منطقه حذف شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) صبح امروز در مراسم اربعین سیدالشهدای مقاومت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شهر بندرعباس، گفت: دشمن جبهه های مختلفی از قبیل جنگ اقتصادی و فرهنگی را علیه ایران اسلامی آغاز کرده است و در این راه، حتی از خانه ها، خیابان ها و محلات متدین ما نیز اغماض نکرد.

* انقلاب اسلامی مکتبی برای آغاز بیداری و دگرگونی در دنیا بود

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تنها افسانه نیست بلکه مکتبی برای آغاز بیداری و دگرگونی در دنیا بود، عنوان کرد: انقلاب اسلامی مسیر بسیاری از رفتارها در عرصه بین المللی را تغییر داد شاید قبل از اسلام نیز انقلاب هایی در دنیا مانند مکتب روسیه در سال ۱۹۱۹ اما در هر کدام از آنها خبری از خدا و دین نبود.

وی افزود: دشمن به لحاظ اقتصادی و فرهنگی فشار وارد کرد، اما به این نتیجه رسید که در سزمین مقدس ایران اسلامی، هیچ حرکت مستقیم نظامی نمی توانند انحام دهند از این رو، یک نطفه حرامی به نام راعش را به وجود آورد که بلاد اسلامی را مورد هجوم قرار دهند.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) عنوان کرد: دشمن داعش را در یک هزار و اندی کیلومتر آن طرف تر و در کنار مرقد عقیله بنی هاشم(س)، مستقر و شیطنت را آغاز کرد و با حرکت ددمنشانه و حماقت تمام، نه تنها جمعیت مسلمان که غیر مسلمان را نیز قتل عام کردند.

سردار غیب پرور ادامه داد: داعش زیرساخت ها را ویران و هزاران نفر را از خانه و کاشانه خود آواره کرد و این بار جمهوری اسلامی ایران برای این ملت های آواره، نجات بخش شد.

وی اضافه کرد: داعشیان حتی به نوامیس کشورهای تحت اشغال خود رحم نکردند و آنان را مورد تجاوز قرار دادند، از این رو صحنه ای دیگر برای دفاع از اسلام عزیز ایجاد شد و بچه های رهبری فرزانه انقلاب خونشان به جوش آمد و به فرماندهی یک قافله سالار، یک تندیس تمام عیار شجاعت و سنبل شجاعت دینی انقلابی به نام «حاج قاسم سلیمانی» به سمت دمشق حرکت کردند.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) بیان کرد: حضور در میدان نبرد با داعش صحنه سختی بود چون گروهی روی کار آمده بودند اسلام را بد معرفی می کردند و به نام دین خدا، سر می بریدند.

سردار غیب پرور همچینن افزود: داعش خون مسلمان و غیر مسلمان را به ناحق می ریخت و کارهای ناشایست داعشیان مغایر با سنت رسول گرامی اسلام(ص) بود.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی جنگ کار سختی بود و این جنگ در تاریخ بشریت ماندگار خواهد ماند.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) عنوان کرد: عرصه  مبارزه اسطوره تمام عیار انقلاب، قاسم سلیمانی و فرزندان امام  و ولایت تنها در سوریه نبود؛ بلکه قبل از آن نیز در لبنان و در جنگ ۳۳ روزه حضور داشتند.

غیب پرور با بیان اینکه آمریکایی ها در ادامه دشمنانی هایشان اشتباه بزرگ و استراتژیک کردند، گفت: قاسم سلیمانی سلول سلول وجودش را وقف اسلام کرد و همه عالم سردار دلها را به عنوان نماد مقاومت می شناسند و شهادت می دهند که در عرصه سیاسی دانشمند صاحب نظر بودند.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی در یاری رساندن به مردم سیل زده پیشگام بودند، اظهار کرد: هنگامی که قاسم سلیمانی به روستای سیل زده بدون آب و غذا رفتند تا هنگام رسیدن آذوقه ها آن منطقه را ترک نکرد.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع)با بیان اینکه عین الاسد یک سیلی بود، گفت: حذف ترامپ قمار باز نیز انتقام خون حاج قاسم نیست؛ بلکه باید تمام نیروهای آمریکایی از منطقه حذف شوند.

غیب پرور با اشاره به اینکه آمریکا سازش گر نیست و خیانت کار به تمام معناست، عنوان کرد: داعش زاییده آمریکا بود و این استکبار جهانی تنها به دنبال چپاول ثروت مردم منطقه است و شخصیت ها و نخبه های ما را ترور می کند.

وی افزود: دولت آمریکا نه تنها دین را بلکه انسانیت را نمی فهمد و انقلاب اسلامی در پناه ولایت فقیه ۴۰ سال است که در حال سیلی زدن به آمریکا هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها