موج
کدخبر : ۳۱۷۱۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317125

دریادار خانزادی:

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: سالروز نیروی هوایی ارتش نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و افتخاری بزرگ برای نیروی هوایی و نشان سرافرازی همه‌ی ارتشیان است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با صدور پیامی ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی ارتش را تبریک گفت.

 متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند؛ امیر سرتیپ نصیرزاده

فرمانده محترم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بنا به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) «بسیار مهم و به یک معنا تعیین کننده است یک مجموعه باشکوه و زیباست، آمیزه‌ای است از نظامی‌گری، دانش، فناوری، شجاعت و هنر» و سالروز این نیروی الهی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و افتخاری بزرگ برای نیروی هوایی و نشان سرافرازی همه‌ی ارتشیان است و نه تنها در خاطره‌ی نسل انقلاب، بلکه در اذهان نسل‌های آتی این کشور نیز همیشه به عنوان یک حماسه‌ی جاویدان متجلی و منوّر خواهد ماند.

ضمن گرامی‌داشت این روز باعظمت، توفیقات روز افزون جنابعالی و کارکنان غیور و ولایتمدار آن نیروی الهی را در راه اهداف آرمانی انقلاب اسلامی، ازدرگاه خداوند متعال و تحت زعامت پربرکت حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حسین خانزادی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها