موج
کدخبر : ۳۱۴۷۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314741

در گفتگو با موج مطرح شد؛

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: بر اساس نظر مجمع عمومی شورای ائتلاف اصولگرایان تهران، فهرست نهایی این شورا با حضور اکثریت جوان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به لیست منتشر شده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اظهار داشت:  قرار نبود این لیست منتشر شود و ما می خواستیم تعداد 120 نفر را در لیست قرار دهیم.

وی ادامه داد: بعد از بررسی های رزومه های ارسال شده دیدیم درست نیست که سایر افراد در لیست قرار نگیرند و دچار خسران خواهیم شد لذا این لیست را به 150 نفر رساندیم.

سخنگوی شورای ائتلاف گفت: هم‌اکنون در مرحله‌ای هستیم که لیست حدود 120 نفر برای معرفی به مجمع تهران آماده شده است. اما با توجه به چهره‌های شایسته‌ای که بیش از 120 نفر حضور داشتند این تعداد افزایش یافت تا فرد شایسته‌ای در این مرحله بازنماند لذا بعد از جمع‌بندی موسسه علمی و کارگروهی که امر مصاحبه و بررسی را به‌عهده داشت، این تعداد به 156 نفر رسید.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان ادامه داد: طی روزهای آینده اعضای مجمع عمومی که جمعی حدود 8 هزار نفر را شامل می‌شوند و در آن نمایندگانی از منتخبین و معتمدین محلات، احزاب و اقشار مختلف حضور دارند با سامانه الکترونیکی به این 156 نفر نهایی رأی داده خواهد شد و در نهایت 90 نفر معرفی خواهند شد تا در نهایت در ستاد انتخابات که از اعضای شورای ائتلاف و نمایندگان منتخب مجمع عمومی به‌همراه نمایندگان چهره‌های تأثیرگذار اجتماعی و سیاسی شکل‌ گرفته لیست 30 نفره تعیین و اعلام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها