موج
کدخبر : ۳۱۴۶۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314655

ادیانی طی تذکری:

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان ذیربط باید اقدام کنفدراسیون فوتبال آسیا را پیگیری کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزار موج، سیدعلی ادیانی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، افزود: : ملت ایران در رابطه با حادثه هواپیمای اوکراینی خواهان بررسی این واقعه هستند.

وی با بیان اینکه ملت ایران دست رد به سینه سوءاستفاده کنندگان زده اند، افزود: به کسانی که با شیطنت اشک تمساح برای این حادثه می ریزند و به امپراطوری رسانه های بیگانه و جوجه تیغی های سیاسی اندکی که به دنبال سوءاستفاده هستند هشدار می دهم که ملت ایران دست رد به سینه آن ها زده و خانواده های عزیزان شهید شده در این حادثه بصیرت خود را ثابت کرده اند بنابراین مسئولان ذیربط باید این موضوع را مشخص کنند.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک اقدام غیرحرفه ای و کاملا سیاسی دست به خطای بزرگی زده و اعلام کرد که به دلیل ناامن بودن ایران تیم ها برای انجام مسابقه حق حضور در کشورمان را ندارند. زهی خیال باطل ایران کشور امن و امن آفرین برای کشورهای خاورمیانه و غرب آسیا است.

ادیانی اظهار داشت: شماهایی که امنیتتان را کشورهای نظام سلطه تضمین می کنند، آیا امن هستید؟ مطمئن باشید شیطنت عربی عبری فدراسیون بدون جواب نمی ماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها