موج
کدخبر : ۳۱۴۵۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314537

ابطحی در گفتگو با موج:

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: شهید سپهبد سلیمانی خواب راحت را از آمریکایی ها ربوده بود.

محمد جواد ابطحی عضو فراکسیون ولایی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «شهید سلیمانی ها به دنبال تامین امنیت ایران و دلسوز ایران هستند، نه کسانی که شعار نه غزه، نه لبنان سر می دهند»، اظهار داشت: رهبری در سخنان خود به این نکته تاکید کردند نباید خیزشی که با خون شهید سپهبد سلیمانی به پا شد، کمرنگ نشود.

وی با بیان اینکه  شهید سپهبد سلیمانی خود را فدای ناموس و خاک و حیثیت ایران کرد، افزود: افرادی که اقدام به پاره کردن عکس شهید سلیمانی کردند نشان دهنده وقاحت و کمال بی انصافی آنهاست.

عضو فراکسیون ولایی مجلس افزود: شهید سلیمانی یک چهره ملی بود که خواب راحت را از آمریکایی ها ربوده بود، برخی از آقایان با مشاهده حضور دشمنان در پشت مرزها بجای حمایت بر سر مقاومت می زنند.

 ابطحی با اشاره به صحبت های رهبری در مورد « مکتب سلیمانی »، گفت: این موضوع بسیار مهم است لذا بسیاری از تحلیگران باید نسبت به این موضوع کار کنند.

 وی با بیان اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید «مکتب سلیمانی» زنده بماند، گفت: رهبری بحث شهید سلیمانی را از فرد جدا کردند و فرمودند «مکتب سلیمانی»، لذا این مسئله باید مورد توجه زیادی قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها