موج

جوکار در گفتگو با موج:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: آمریکا به ترور سپهبد سلیمانی به دنبال هژمونی از دست رفته خود در منطقه است.

محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی، اظهار داشت: آمریکایی ها با ترور سپهبد سلیمانی حماقت بزرگی را در منطقه انجام دادند.

وی با بیان اینکه آمریکا به لحاظ نظامی و سیاسی در سطح منطقه غرب آسیا دچار ضعف شده است و تاثیرگذاری خود در این منطقه از دست داده است، افزود: آمریکایی ها با ترور سپهبد سلیمانی به دنبال کسب هژمونی از دست رفته خود در منطقه هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: وضعیت آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه بدتر هم خواهد شد چرا که آنها دچار اشتباه محاسباتی نیز شده اند.

جوکار  با بیان اینکه اقدام تروریست ها در به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی منجر به وحدت مقاومت خواهد شد، تصریحکرد: قطعا تحولات جدی در سطح منطقه روی خواهد داد و جبهه مقاومت آماده ضربات جدی تری به دشمنان است.

وی ادامه داد: مسیر سپهبد سلیمانی با جدیت دنبال خواهد شد چرا که او سردار دلها بود و نفوذش فراتر از مرزها است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با بیان اینکه پاسخ ایران به این اقدام آمریکا به موقع و مناسب خواهد بود، افزود: زمان زورگویی ها به پایان رسیده و میدان عمل بر آمریکایی ها تنگ تر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: 

ضرورت شکایت ایران و عراق از تروریسم دولتی آمریکا

شهادت سپهبد سلیمانی نشان دهنده استیصال آمریکاست

شهادت سپهبد سلیمانی نشان دهنده افول آمریکایی ها در منطقه است

جوکار گفت: با شهادت سلیمانی جبهه مقاومت مصمم تر خواهد شد و تفکر او قطعا ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه حضور آمریکا در عراق نامشروع و دخالتی آشکار در امور دیگر کشورهاست، تصریح کرد: امیدوارم یک تحول جدی در منطقه ایجاد شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها