موج

فاطمه رهبر در گفتگو با موج:

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: مسوولان مجمع تشخیص مصلحت نظام تحت تاثیر فشار ها و مصاحبه های دولت برای تصویب اف ای تی اف قرار نمی گیرند.

فاطمه رهبر عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به اصرار دولت برای تصویب FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام ، اظهار داشت: متاسفانه دولت معاهدات بین اللملی را امضا کرده لذا طبیعی است که اصراری برای تصویب اف ای تی اف داشته باشد.

وی ادامه داد: در نشست مقام معظم رهبری با فعالان اقتصادی در 28 آبان ماه، رهبری دونکته را مطرح کردند، یکی اینکه از عدم حضور برخی مسوولان و وزرای اقتصادی گله مند بودند و دیگر اینکه نگرانی خودشان را در مورد نگاه برخی از مسوولان به خارج از کشور را مطرح کردند.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: فرمایشات رهبری نکته بسیار شفافی است و  اینکه ما بخواهیم فعالیت در زمینه های تجاری و اقتصادی را به برجام گره بزنیم نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

فاطمه رهبر افزود: موضوع برجام ثابت کرده همه تلاش های دولت تدبیر و امید به نتیجه نرسیده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه مسوولان مجمع تشخیص مصلحت نظام تحت فشارها و مصاحبه های مسوولان دولتی قرار نگرفته اند و FATF را به تصویب نرسانده اند چرا که معتقدند باید کار کارشناسی در این باره انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها