موج
کدخبر : ۲۷۶۰۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276001

نماینده همدان در مجلس در واکنش به شهادت طلبه همدانی؛

نماینده همدان در مجلس در واکنش به شهادت طلبه همدانی گفت: وزاری کشور و اطلاعات را به مجلس احضار می کنم.

امیر خجسته در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد وضعیت بسیار عجیبی در کشور بودیم و اخبار و گزارش هایی منتشر شده است که هر بیینده عاقلی را به فکر فرو می برد.

وی افزود: ماجرا از این قرار بود که یک طلبه در شهرستان همدان به طور ناجوانمردانه ای به شهادت می رسد و ناگهان مشخص می شود که فرد ضارب از مدت ها قبل، انواع و اقسام تجهیزات جنگی و سلاح های اتوماتیک و پیشرفته خود را در فضای مجازی به نمایش گذاشته و حتی پس از شهادت طلبه همدانی، با افتخار خبر جنایت خود را در فضای مجازی منتشر می کند!

عضو هیات رییسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تصریح کرد: حال این پرسش مطرح می شود که نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و دستگاه های مسوول چرا به وظائف خود عمل نمی کردند و متوجه نشدند که این فرد با وقاحت تمام، سلاح های جنگی خود را آشکارا به نمایش می گذارد؟

خسجته گفت: این فرد بر اساس گزارش پلیس یکی از اراذل و اوباش خرده پا در همدان بوده و به راحتی حداقل 4 سلاح جنگی داشته است. حال این پرسش مطرح می شود که چه تعداد دیگری از اراذل و اوباش در همدان به این سلاح ها دسترسی دارند؟ آیا نباید نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و نیروی انتظامی آنها را شناسایی و برخورد قاطع را داشته باشد؟

وی تاکید کرد: به عنوان نماینده مردم همدان در مجلس، وظیفه خود می دانم که با احضار وزرای کشور و اطلاعات به مجلس و طرح سوال از آنها، این موضوع را مطرح کنم و منتظر پاسخ وزارت کشور و وزارت اطلاعات باشم.

نماینده همدان در مجلس در پایان گفت: به طور قطع تا رسیدن به پاسخ قانع کننده، این موضوع را پیگیری کرده و نتیجه را به مردم گزارش می  دهم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها